Forside Fora Udvalgte spil Diablo 2 (Resurrected) Diablo II Resurrected pÄ torsdag :D Svar til: Diablo II Resurrected pÄ torsdag :D

#122
zyDocx
Rusher
#0 TrÄdstarter
  • E-peen: 241

Hvordan stÄr det til med jeres progress? Jeg er lige selv kommet hjem igen, efter 2 dÞgn i selskab med min ven, hvor den stod pÄ D2R (PS4).

Vi startede op torsdag med en masse besvĂŠr ift. at kunne komme pĂ„, da der Ă„benbart var en del belastning pĂ„ serverne 😀 Vi vi dog gamet en smule i lĂžbet af aftenen, hvor det kĂžrte nogenlunde stabilt fra ved 22.30 tiden.

Hele fredagen kĂžrte det fint, dog med en smule bĂžvl om aftenen ved 18-19 tiden. Hele dagen i dag forlĂžb uden besvĂŠr.

Vi endte op med at nÄ til Hell act 1, sÄ det er ganske fint. Vi fik samlet nogle mercs med Insight og Smoke, hvor jeg render rundt med Lore staven p.t., som fint kan anbefales til og med NM. SÄ vidt jeg husker blev vi lvl 61-63 stykker.

Hvad med jer, har i fÄet en god start?